Apie mus

 

 

Norime, kad mūsų darbai atitiktų Jūsų lūkesčius. Kad namas būtų ekonomiškas, patikimas, patrauklus, skleidžiantis malonią šilumą akiai ir sielai, "namas su stogu" .  Darbus patikėkite  atsakingiems, kruopštiems, patirtį turintiems meistrams.
                                                         

Atliekame visus su namo statyba susijusius darbus:

 -pamatų įrengimas

-karkaso įrengimas, mūro ir betonavimo darbai

- stogo įrengimas

- fasado įrengimas

- grindų pertvarų įrengimas

- langų ir durų montavimas

- vidaus apdailos darbai

- santechnikos darbai

- elektros instaliacija

- šildymo ir vėdinimo įrengimas

- gerbūvio įrengimas

- nestandartinių baldų įrengimasMūsų partneriai:

        UAB "Architektūros laboratorija"

Projektavimo studija ARCH L.A.B. siūlo Jums patogaus išplanavimo, subalansuotos vidaus ir išorės, aplinkai draugiškus, šviesius bei jaukius namus. Kreipkitės dėl individualaus namo projektavimo. Individualaus namo projektas konkrečiai vietai pagal Jūsų šeimos gyvenimo būdą, poreikius ir galimybes. Netipinei vietai (išskirtinis reljefas, siauras sklypas, kiti faktoriai) taiko nestandartinius sprendimus. Mūsų siekis ir pareiga pasiūlyti klientams geriausius ir optimaliausius namus.

UAB " Statybinių konstrukcijų projektavimas"

Nuolatos dalyvauja rengiamuose seminaruose, kurie suteikia komandai dar daugiau išminties. Įgyvendinant projektus naudoja šiuolaikines automatinio braižymo bei projektavimo programas . Skiria didelį dėmesį optimalaus sprendimo parinkimui ir atliekamų darbų kokybei.

Kraštovaizdžio dizainerė Asta Grabauskienė

Kuriama aplinka, jos manymu, pirmiausia turi derėti prie aplinkinių kraštovaizdžių, buti kūrybiškai pritaikytoms prie jo, taip pat atitikti kliento poreikius, būti funkcionali ir tvari. Aplinka turi kurti ilgalaikę vertę, kuri atsiskleis tik laiku. Ji turi pakylėti, būti ikvėpimo šaltiniu, čia turi išlikti erdvės pojūtis. Kai kuriama rūpestingai, ji suteikia kur kas daugiau - ji kuria ir formuoja mus.

UAB "Viktorijos statyba"

 

UAB "Rutufa"


UAB "Fomura"

UAB "Azuksita"